Mieszkanie podpalone podczas Marszu Niepodległości to nie pustostan! [ZDJĘCIA] ( SuperExpressSEpl )

tylko tłumaczenie dlaczego tak się stalo

@kuplende: Nie czaisz, że w tym przypadku nie ma tutaj różnicy bo narodowcy niszczyli, rzeczy również bez powodu. Równie dobrze mogli podpalić komuś mieszkanie bez flagi tak jak podpalili masę innych przypadkowych miejsc.

Takie zachowanie jest złe ale prowokacja tez

@kuplende: Ty w kółko to samo. Ciekawe czy byś tak samo śpiewał jakbyś dostał wp??#%$# od narodowca bo „ubrałeś pedalskie buty” albo inny powód tych tytanów intelektu.

Poza tym nie łączyłbym podpalania stojaków z ta sytuacja ( chyba ze zrobiła to ta sama osoba?), bo w tak dużym tłumie różne ludzie maja powody do takich zachowań.
Zobaczmy zatem sytuacje analogiczna. Jest ciężarówka prolife ta z aborcja lub z pedofilia i jest za każdym razem niszczona, a dlaczego bo prowokuje ludzi (akurat tych bardziej z lewej strony).

@kuplende: Tak i analogicznie się z tym nie zgadzam. Podobnie jak z malowaniem znaków na ulicach, kościołach czy elewacjach. Ale jakiego fikoła byś nie zrobił, te wszystkie rzeczy nie będą nawet stały koło podpalenia mieszkania. I nie pisz mi bzdur, że nie zrównujesz tych sytuacji bo mimo wszystko to robisz:

Takie zachowanie jest złe ale prowokacja tez

Mogę ci napisać tak samo. Morderstwo z premedytacją spowodowane kradzieżą jest złe ale kradzież cukierka w sklepie też. Nie widzisz tutaj zgrzytu?

Jak prowokujesz psa to cie w końcu ugryzie.

Czy ty porównujesz narodowców do zwierząt?

A podpalenie uważam ze nie było celowe

@kuplende: Kurła, to tak jakbyś pisał o wydarzeniu, że ktoś do kogoś pociął nożem ale zabójstwo nie było celowe. Szanujmy się. Świadome stado intelektualistów doprowadzało do takiej sytuacji i tylko to się liczy.